rustykalne podziękowania ślubne dla rodziców prezenty dla mamy i taty z okazji ślubu
Kategorie

 

 

 

 

Zaloguj się

Nie masz konta: Rejestracja

rustykalne podziękowania ślubne dla rodziców prezenty dla mamy i taty z okazji ślubu

 • kolekcja: Ramy
 • wzór: 01/RODZz/rama
 • czas realizacji: 10-14 dni roboczych
150.00
Kup teraz
Polecamy również:
Polecamy również:
 • OPIS PRODUKTU
  Warto pamietac o prezenty dla rodziców na ślub podziekowania . jednak pary mlode czesto stają w obliczu wyzwania co wybrać  na podziękowania dla rodziców ?
  A wy zadajecie sobie pytanie co w podziękowaniu dla rodziców ? jakie wybrac  prezent podziekowania dla rodziców wesele  pomysły ? mamy dla was  pomysł na prezenty podziękowania dla rodziców . oryginalne podziękowania dla rodziców to jeden z najważniejszych punktów uroczystości weselnych.
  Spersonalizowane podziękowania dla rodziców na wesele w wielu formach podkreślą wyjątkowość obdarowanej osoby.
  prezent upominek dla rodziców ślub  z tej kategorii staną  się  wspaniałym i niepowtarzalnym prezentem dla Mamy i Taty . prezenty dla rodziców wesele  będzie niebywałym wyrazem wdzięczności jaką wyraziecie dziękując rodzicom. Dla Rodziców zaś prezenty podziekowania dla rodziców ślub to wspomnienie wesela i wzruszającej uroczystości zaślubin.
  Nie możecie znaleźć prezent dla rodziców podziekowania na wesele dla was ? Napiszcie do nas ! wszystkie nasze podziękowania prezent dla rodziców na weselu są wykonywane na wasze zamówienie , postaramy się wykonać prezenty dla rodziców na ślub specjalnie dla was !
   
   
  Na rustykalne wesele idealnym rozwiązaniem będzie drewniana rama do powieszenia na ścianie. Wystarczy że wasi rodzice na nią spojrzą i od razu przypomną sobie wzruszający moment podziękowań na waszym weselu. Nie ma nic bardziej wzruszającego niż wspomienie tych chwil spędzonych kiedy dzieci wręczają rodzicom prezent podziękownie w trakcie wesela 

   

  WYMIAR RAMY: 40x50 cm

  Układ listków jest losowy.

STRONA PRZEZNACZONA TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.