oryginalne prezenty dla rodziców na ślub, rustykalna rama drzewko wasze imiona
Kategorie

 

 

Zaloguj się

Nie masz konta: Rejestracja

oryginalne prezenty dla rodziców na ślub, rustykalna rama drzewko wasze imiona

 • kolekcja: Ramy
 • wzór: 04/RODZz/rama
 • czas realizacji: 10-14 dni roboczych
128 
Stara cena: 150.00 zł
Kup teraz
Polecamy również:
Polecamy również:
 • OPIS PRODUKTU
  Warto pamiętać o prezenty dla rodziców w dniu ślubu . jednak pary młode czesto stają w obliczu wyzwania co wybrać  na podziękowania dla rodziców ?
   zadajecie sobie pytanie co w podziękowaniu dla rodziców ? jakie wybrac  prezenty dla rodziców wesele  ? mamy dla was  pomysł na nietypowe podziękowania dla rodziców . pomysł na prezent dla rodziców to jeden z najważniejszych punktów uroczystości weselnych.
  Spersonalizowane podziękowania ślubne dla rodziców w wielu formach podkreślą wyjątkowość obdarowanej osoby.
  oryginalne podziękowania dla rodziców  z tej kategorii staną  się  wspaniałym i niepowtarzalnym prezentem dla Mamy i Taty . pamiątki ślubne dla rodziców  będzie niebywałym wyrazem wdzięczności jaką wyraziecie dziękując rodzicom. Dla Rodziców zaś podziękowania pamiatki dla rodziców to wspomnienie wesela i wzruszającej uroczystości zaślubin.
  Nie możecie znaleźć prezent dla rodziców ślub podziekowania dla was ? Napiszcie do nas ! wszystkie nasze podziękowania dla rodziców na wesele są wykonywane na wasze zamówienie , postaramy się wykonać podziękowania upominki dla rodziców specjalnie dla was !
   
   
  Na rustykalne wesele idealnym rozwiązaniem będzie drewniana rama do powieszenia na ścianie. Wystarczy że wasi rodzice na nią spojrzą i od razu przypomną sobie wzruszający moment podziękowań na waszym weselu. Nie ma nic bardziej wzruszającego niż wspomienie tych chwil spędzonych kiedy dzieci wręczają rodzicom prezent podziękownie w trakcie wesela 

   

  WYMIAR RAMY: 40x50 cm

  Układ listków jest losowy.

STRONA PRZEZNACZONA TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.