podziękowania upominki dla rodziców na rustykalne wesele rama drzewko
Kategorie

 

 

 

 

 

 

Zaloguj się

Nie masz konta: Rejestracja

podziękowania upominki dla rodziców na rustykalne wesele rama drzewko

 • kolekcja: Ramy
 • wzór: 05/RODZz/rama
 • czas realizacji: 10-14 dni roboczych
150.00
Kup teraz
Polecamy również:
Polecamy również:
1.00 zł
 • OPIS PRODUKTU
  Warto pamietac o prezent dla rodziców podziekowania na wesele . jednak pary mlode czesto stają w obliczu wyzwania co wybrać  na podziękowania dla rodziców ?
  A wy zadajecie sobie pytanie co w podziękowaniu dla rodziców ? jakie wybrac  prezenty podziekowania dla rodziców ślub  pomysły ? mamy dla was  pomysł na oryginalne podziękowania dla rodziców . prezenty dla rodziców na podziekowanie to jeden z najważniejszych punktów uroczystości weselnych.
  Spersonalizowane prezenty dla rodziców wesele w wielu formach podkreślą wyjątkowość obdarowanej osoby.
  pamiątki ślubne dla rodziców  z tej kategorii staną  się  wspaniałym i niepowtarzalnym prezentem dla Mamy i Taty . prezenty dla rodziców na ślub  będzie niebywałym wyrazem wdzięczności jaką wyraziecie dziękując rodzicom. Dla Rodziców zaś prezenty dla rodziców na ślub podziekowania to wspomnienie wesela i wzruszającej uroczystości zaślubin.
  Nie możecie znaleźć prezenty dla rodziców na wesele dla was ? Napiszcie do nas ! wszystkie nasze podziękowania ślubne dla rodziców są wykonywane na wasze zamówienie , postaramy się wykonać podziękowania dla rodziców na wesele specjalnie dla was !
   
   
  Na rustykalne wesele idealnym rozwiązaniem będzie drewniana rama do powieszenia na ścianie. Wystarczy że wasi rodzice na nią spojrzą i od razu przypomną sobie wzruszający moment podziękowań na waszym weselu. Nie ma nic bardziej wzruszającego niż wspomienie tych chwil spędzonych kiedy dzieci wręczają rodzicom prezent podziękownie w trakcie wesela 

   

  WYMIAR RAMY: 40x50 cm

  Układ listków jest losowy.

STRONA PRZEZNACZONA TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.