drzewko podziękowania ślubne dla rodziców prezenty dla mamy i taty z okazji ślubu
Kategorie

 

 

Zaloguj się

Nie masz konta: Rejestracja

drzewko podziękowania ślubne dla rodziców prezenty dla mamy i taty z okazji ślubu

 • kolekcja: Ramy
 • wzór: 08/RODZz/rama
 • czas realizacji: 10-14 dni roboczych
150.00
Kup teraz
Polecamy również:
Polecamy również:
 • OPIS PRODUKTU
  Warto pamiętać o piękne podziękowania dla rodziców . jednak pary młode czesto stają w obliczu wyzwania co wybrać  na podziękowania dla rodziców ?
   zadajecie sobie pytanie co w podziękowaniu dla rodziców ? jakie wybrac  podziękowania upominki dla rodziców  ? mamy dla was  pomysł na podziękowania dla rodziców na wesele . oryginalne podziękowania dla rodziców to jeden z najważniejszych punktów uroczystości weselnych.
  Spersonalizowane prezenty podziękowania dla rodziców w wielu formach podkreślą wyjątkowość obdarowanej osoby.
  prezent dla rodziców ślub podziekowania  z tej kategorii staną  się  wspaniałym i niepowtarzalnym prezentem dla Mamy i Taty . podziękowania dla rodziców prezent wesele  będzie niebywałym wyrazem wdzięczności jaką wyraziecie dziękując rodzicom. Dla Rodziców zaś prezenty dla rodziców w dniu ślubu to wspomnienie wesela i wzruszającej uroczystości zaślubin.
  Nie możecie znaleźć prezenty dla rodziców na ślub dla was ? Napiszcie do nas ! wszystkie nasze prezenty podziekowania dla rodziców ślub są wykonywane na wasze zamówienie , postaramy się wykonać nietypowe podziękowania dla rodziców specjalnie dla was !
   
   
  Na rustykalne wesele idealnym rozwiązaniem będzie drewniana rama do powieszenia na ścianie. Wystarczy że wasi rodzice na nią spojrzą i od razu przypomną sobie wzruszający moment podziękowań na waszym weselu. Nie ma nic bardziej wzruszającego niż wspomienie tych chwil spędzonych kiedy dzieci wręczają rodzicom prezent podziękownie w trakcie wesela 

   

  WYMIAR RAMY: 40x50 cm

  Układ listków jest losowy.

STRONA PRZEZNACZONA TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.