podziękowania ślubne dla rodziców prezenty dla mamy i taty z okazji ślubu
Kategorie

 

 

 

 

Zaloguj się

Nie masz konta: Rejestracja

podziękowania ślubne dla rodziców prezenty dla mamy i taty z okazji ślubu

 • kolekcja: Ramy
 • wzór: 1/RAMAPODZ/RAMA
 • czas realizacji: 10-14 dni roboczych
115 
Stara cena: 135.00 zł
Kup teraz
Polecamy również:
Polecamy również:
 • OPIS PRODUKTU
  Warto pamietac o prezenty dla rodziców wesele . jednak pary mlode czesto stają w obliczu wyzwania co wybrać  na podziękowania dla rodziców ?
  A wy zadajecie sobie pytanie co w podziękowaniu dla rodziców ? jakie wybrac  prezenty dla rodziców na ślub podziekowania  pomysły ? mamy dla was  pomysł na prezenty dla rodziców na podziekowanie . prezenty podziękowania dla rodziców to jeden z najważniejszych punktów uroczystości weselnych.
  Spersonalizowane podziękowania dla rodziców prezent wesele w wielu formach podkreślą wyjątkowość obdarowanej osoby.
  prezenty dla rodziców na wesele  z tej kategorii staną  się  wspaniałym i niepowtarzalnym prezentem dla Mamy i Taty . podziękowania pamiatki dla rodziców  będzie niebywałym wyrazem wdzięczności jaką wyraziecie dziękując rodzicom. Dla Rodziców zaś prezenty dla rodziców na ślub to wspomnienie wesela i wzruszającej uroczystości zaślubin.
  Nie możecie znaleźć prezenty dla rodziców w dniu ślubu dla was ? Napiszcie do nas ! wszystkie nasze prezenty podziekowania dla rodziców ślub są wykonywane na wasze zamówienie , postaramy się wykonać prezent dla rodziców podziekowania na wesele specjalnie dla was !
   
   
  Na rustykalne wesele idealnym rozwiązaniem będzie drewniana rama do powieszenia na ścianie. Wystarczy że wasi rodzice na nią spojrzą i od razu przypomną sobie wzruszający moment podziękowań na waszym weselu. Nie ma nic bardziej wzruszającego niż wspomienie tych chwil spędzonych kiedy dzieci wręczają rodzicom prezent podziękownie w trakcie wesela 

  Podziękowania dla Rodziców Rama-Serce

  Rama z waszymi imionami wykonana z drewna oraz sklejki

  Zmiana treści graweru w sercu nie jest możliwa 

  Wymiary 21x30 cm

STRONA PRZEZNACZONA TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.