prezenty dla rodziców na ślub podziekowania rustykalna do wypisania ręcznego rama drzewko wasze imiona
Kategorie

 

 

 

 

 

 

Zaloguj się

Nie masz konta: Rejestracja

prezenty dla rodziców na ślub podziekowania rustykalna do wypisania ręcznego rama drzewko wasze imiona

 • kolekcja: Ramy
 • wzór: 2/RODZp/RAMA
 • czas realizacji: 10-14 dni roboczych
235.00
Kup teraz
Polecamy również:
1.00 zł
 • OPIS PRODUKTU
  Warto pamietac o pamiątki ślubne dla rodziców . jednak pary mlode czesto stają w obliczu wyzwania co wybrać  na podziękowania dla rodziców ?
  A wy zadajecie sobie pytanie co w podziękowaniu dla rodziców ? jakie wybrac  podziękowania prezent dla rodziców na weselu  pomysły ? mamy dla was  pomysł na prezent podziekowania dla rodziców wesele . prezenty dla rodziców wesele to jeden z najważniejszych punktów uroczystości weselnych.
  Spersonalizowane prezenty dla rodziców w dniu ślubu w wielu formach podkreślą wyjątkowość obdarowanej osoby.
  prezenty dla rodziców na ślub  z tej kategorii staną  się  wspaniałym i niepowtarzalnym prezentem dla Mamy i Taty . piękne podziękowania dla rodziców  będzie niebywałym wyrazem wdzięczności jaką wyraziecie dziękując rodzicom. Dla Rodziców zaś prezent dla rodziców podziekowania na wesele to wspomnienie wesela i wzruszającej uroczystości zaślubin.
  Nie możecie znaleźć prezenty dla rodziców na ślub podziekowania dla was ? Napiszcie do nas ! wszystkie nasze oryginalne prezenty dla rodziców na ślub są wykonywane na wasze zamówienie , postaramy się wykonać podziękowania dla rodziców prezent wesele specjalnie dla was !
   
   
  Na rustykalne wesele idealnym rozwiązaniem będzie drewniana rama do powieszenia na ścianie. Wystarczy że wasi rodzice na nią spojrzą i od razu przypomną sobie wzruszający moment podziękowań na waszym weselu. Nie ma nic bardziej wzruszającego niż wspomienie tych chwil spędzonych kiedy dzieci wręczają rodzicom prezent podziękownie w trakcie wesela 

  77 

  Podziękowania dla Rodziców Rama-Serce

  Rama z waszymi imionami wykonana ze złotej plexi o grubości 3 mm

  Do wyboru różne kolory
  wymiary 30x40 cm 
  możliwość wykonania rozmiaru 40x50 cm 

 • Wielkość ramy
  do 65 osób
 • kolor ramy
  rama naturalne drewno
  rama ozdobna
  złota rama
STRONA PRZEZNACZONA TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.