winietki ślubne i menu komplet, złote wizytówki dla gosci weselnych, menu i winietki z pleksy malowane farbą w odcieniu beżu, winietki na stół weseln
Kategorie

 

 

 

 

Zaloguj się

Nie masz konta: Rejestracja

winietki ślubne i menu komplet, złote wizytówki dla gosci weselnych, menu i winietki z pleksy malowane farbą w odcieniu beżu, winietki na stół weseln

 • kolekcja: glamour
 • wzór: 01/PLXbez/wM
 • czas realizacji: 7-14 dni roboczych
75.00
Kup teraz
Polecamy również:
Polecamy również:
 • OPIS PRODUKTU
  ozdobne winietki na ślub wizytówki dla gości weselnych to idealne uzupełnienie stołu weselnego, które jednocześnie ułatwi Gościom znalezienie swojego miejsca na sali weselnej.
  winietki ślubne wizytówki dla gości weselnych dopasowane graficznie do zaproszeń z Naszej oferty stworzą idealną oprawę Waszej uroczystości.
  Posiadamy ślubne winietki na stół weselny w wielu wzorach i kolorach idealnie pasujących tematyką do wielu motywów przewodnich.

  Zapewne wiele z Was stoi przed tym trudnym dylematem zakupu winietki na stół weselny. Zastanawiacie się jak zareagują Wasi goście, jeśli zobaczą winietki na stole oraz czy dacie radę z usadzeniem Waszych bliskich.
  Winietka jest karteczką, wizytówka ślubna na której widnieje imię i nazwisko osoby zaproszonej. winietka na stół weselny Stawia się ją przy określonym miejscu na stole, tym samym przyporządkowując konkretne miejsca danym osobom. Oprócz takich praktycznych aspektów, równocześnie winietka może być formą upominku dla gościa weselnego i częścią dekoracji. 
  Winietki na ślub często można dopasować do stylu zaproszeń oraz kolorystki elementów dekoracyjnych. 
  Wizytówka na stół weselny może być formą ozdoby stołu i niewątpliwie stanowi walory dekoracyjne. Wystarczy, że dobierzesz odpowiedni pomysł na winietki ślubne do stylu i kolorystyki Waszego wesela, a będzie tworzyć spójną całość z dekoracjami.

  eleganckie winietki ślubne i menu komplet, złote wizytówki dla gosci weselnych, menu i winietki z pleksy malowane farbą w odcieniu beżu, winietki na stół weselny
  Winietki na stół weselny w komplecie z menu weselnym
  winietki w stylu glamour, złote winietki, winietki na stół weselny w złocie 
  winietki wykonane z pleksy malowanej farbą i zdobione płatkami złota 
  nadruk na winietce kolor biały, druk UV wypukły wyczuwalny pod palcami
  każda winietka przygotowywana jest przez nas ręcznie dlatego układ płatków złota będzie się od siebie różnił
  farba nakładana jest wałkiem na odwrocie winietki dlatego widoczna jest struktura nakładanej farby oraz płatków złota
STRONA PRZEZNACZONA TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.