prezenty dla gości na weselu aromatyczne podziękowania piękne fiolki na herbatę
Kategorie

 

 

 

 

Zaloguj się

Nie masz konta: Rejestracja

prezenty dla gości na weselu aromatyczne podziękowania piękne fiolki na herbatę

 • kolekcja: Fiolki
 • wzór: 01/marpleksa/fiolka
 • czas realizacji: 5-10 dni roboczych
Stara cena: 4.00 zł
Kup teraz
Polecamy również:
Polecamy również:
 • OPIS PRODUKTU
  Szukacie inspiracji i pomocy w wyborze ślubne upominki dla gości weselnych ? Nie wiecie jakie przygotować prezent dla gości weselnych ? Mamy dla was idealne podziękowania gościom weselnym . Każde podarunki ślubne dla gości weselnych przygotowujemy ręcznie z największą starannością. prezenty dla gości weselnych mogą być przez Was dowolnie personalizowane, co oznacza że mogą zawierać wybrany przez Was nadruk, Wasze imionę oraz datę uroczystości. 
  Różnorodne i spersonalizowane upominki ślubne od pary młodej dla gości weselnych podkreślą wyjątkowość Waszego Wielkiego Dnia.
  pomysłowe podziękowania dla gości będą z pewnością miłym prezentem dla uczestników wesela. Dzięki prezenciki dla gości weselnych na pewno nie zapomną go na długo!
  Cena dotyczy jednej sztuki oryginalne podziękowania dla gości weselnych , kolory sznurka lub wstążki do wyboru.
  Napisy i czcionki do wyboru.
  pomysłowe fiolki herbata z pewnością sprawią, że Wasi goście zapamiętają Wasze wesele. cudowne podziękowania dla gości to wspaniała pamiątka!
  Mamy dla was idealne piękne podziękowania dla gości kawa . Każde pomysłowe saszetki kawa przygotowujemy ręcznie z największą starannością. pomysłowe podziękowania mogą być przez Was dowolnie personalizowane, co oznacza że mogą zawierać wybrany przez Was nadruk, Wasze imionę oraz datę uroczystości. 
  Różnorodne i spersonalizowane podziekowania dla gosci podkreślą wyjątkowość Waszego Wielkiego Dnia.
  cudowne podziękowania dla gości weselnych z dobrą kawą lub herbatą, to prezent idealny niemal dla każdego.
  Cena dotyczy jednej sztuki piękne fiolki z heratą , kolory sznurka lub wstążki do wyboru.
  Napisy i czcionki do wyboru.
   
  fiolki na herbatę lub kawe z pewnością sprawią, że Wasi goście zapamiętają Wasze wesele. ręcznie zdobione fiolki to wspaniała pamiątka!
  Mamy dla was idealne fiolka na herbatkę . Każde herbata w fiolce jako prezent przygotowujemy ręcznie z największą starannością. szklana fiolka z herbatką mogą być przez Was dowolnie personalizowane, co oznacza że mogą zawierać wybrany przez Was nadruk, Wasze imionę oraz datę uroczystości.
  Różnorodne i spersonalizowane piękne fiolki na herbatę podkreślą wyjątkowość Waszego Wielkiego Dnia. Możemy dopsować herbatka w fiolce do każdego wzoru naszych zaproszeń lub sworzyć indywidualnie dla Was!
  fiolki do herbaty lub wlasnego wypelnienia z dobrą kawą lub herbatą, to prezent idealny niemal dla każdego.
  Cena dotyczy jednej sztuki fiolki na herbatkę lub kawę , kolory sznurka lub wstążki do wyboru.
  Napisy i czcionki do wyboru.
STRONA PRZEZNACZONA TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.