piersiówka i 2 kieliszki prezent dla taty, zadaj ważne pytanie Tato czy poprowadzisz mnie do ołtarza ?
Kategorie

 

 

W dniach 8.06-11.06 pracownia nieczynna.
Na wszystkie wiadomości odpowiemy niezwłocznie po powrocie. 

 

 

W dniach 8.06-11.06 pracownia nieczynna.
Na wszystkie wiadomości odpowiemy niezwłocznie po powrocie. 

Zaloguj się

Nie masz konta: Rejestracja

piersiówka i 2 kieliszki prezent dla taty, zadaj ważne pytanie Tato czy poprowadzisz mnie do ołtarza ?

 • kolekcja: Tato czy poprowadzisz mnie do ołtarza
 • wzór: 05/pudSR/tata
 • czas realizacji: 5-10 dni roboczych
189.00
Kup teraz
Polecamy również:
Polecamy również:
 • OPIS PRODUKTU


   
  Zastanawiasz się jak poprosić tatę żeby poprowadził cię do ołtarza. Szukasz pomysłu na prezent dla taty w związku z przełamaniem lodów o poprowadzenie ciebie do ołtarza ? Mamy idealne propozycje na prezent dla twojego taty z zapytaniem Kochany tato czy poprowadzisz mnie do ołtarza? Jeśli nie chcesz prosić taty wolisz poprosić wujka przyjaciela lub dziadka problemu oczywiście zmienimy treść z Tato czy poprowadzisz mnie do ołtarza na- wujku czy dziadku. I trzeba chrzestny czy poprowadzisz mnie do ołtarza . Nowoczesny zestaw prezentowy idealnie przygotowany dla ciebie zawiera pudełko prezentowe z bilecikiem i z zapytaniem Tato mam do ciebie ważne pytanie oraz upominki osobiste dla jak spinki do mankietów z dedykacją najlepszy tata na świecie dumny teść. Zestaw prezentowy Tato czy poprowadzisz mnie do ołtarza zawiera muchę ewentualnie skarpetki z napisem czadowy tata magnes na lodówkę zegarek czekoladkę albo piersiówkę budując zestaw prezentowy Tato czy poprowadzisz mnie do ołtarza zostajesz gotowy zapakowany zestaw prezentowy. Prezent dla taty z zapytaniem Czy poprowadzisz mnie do ołtarza zawiera kartkę jest napisane spersonalizowane pytanie do twojego taty lub dziadka lub wujka lub innego wybrańca który będzie prowadził lub wybrani czyni która poprowadzi cię do ołtarza Warto przemyśleć zakup takiego zestawu prezentowego żeby przełamać lody podczas zapytania o poprowadzenie do ołtarza twoich bliskich Jeśli na naszej stronie internetowej nie znalazłeś zestawu prezentowego dla twojego taty z prośbą Czy poprowadzisz mnie do ołtarza napisz do nas a wykonamy dla ciebie indywidualny Box prezentem oraz zapytaniem Tato czy poprowadzisz mnie do ołtarza
  Ojca i córkę wiąże szczególna więź – charakter tej relacji ma ogromny wpływ na późniejsze związki z mężczyznami, a także kształtuje poglądy, postawy i poczucie własnej wartości kobiety, która wchodzi w dorosłe życie. Tata swoją obecnością wspierał ją na każdym etapie życia. Nie bez powodu kobiety wybierają mężczyzn, którzy w jakimś stopniu przypominają im ojców – szukają w nich cech, które imponowały im w dzieciństwie. Dziewczynka, której relacje z ojcem były ciepłe i oparte na wzajemnym zaufaniu nie ma problemów z samooceną, a jej późniejsze związki buduje na solidnych i mocnych filarach.
   Obecnie to właśnie wyjątkowa rola ojca stała się podstawą do tego, aby to on odprowadzał córkę do ołtarza i przekazywał ją przyszłemu mężowi.

  Przedstawiamy kilka fajnych propozycji Tato czy poprowadzisz mnie do ołtarza

  Pomysł na prezent dla Taty 
  zadaj Tacie ważne pytanie w oryginalny sposób Tato czy poprowadzisz mnie do ołtarza ?
  Srednie białe pudełko z satynową wstążką dołączamy kartkę dedykowaną dla Taty

  Zestaw zawiera bilecik ze wstążka 
  kartka z pytaniem \"Tato czy poprowadzisz mnie do ołtarza ?\" 
  piersiówka czarna skórka 220 ml z napisem + 2 kieliszki
  personalizowane spinki do mankietów
  satynowa czarna mucha
  czekolada z owocami  

  wszystko jest zapakowane i gotowe do wręczenia twojemu Tacie  

STRONA PRZEZNACZONA TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.