prezenty dla mlodej pary zestawy i akcesoria do wina 02-winboxdr-paramloda
Kategorie

 

Uwaga! Ważna informacja!

W OKRESIE WAKACYJNYM OD DNIA 1.07.2021 INFOLINIA BĘDZIE NIECZYNNA. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU MAILOWEGO ORAZ PRZEZ MESSENGERA.

ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY. 

 

 

Uwaga! Ważna informacja!

W OKRESIE WAKACYJNYM OD DNIA 1.07.2021 INFOLINIA BĘDZIE NIECZYNNA. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU MAILOWEGO ORAZ PRZEZ MESSENGERA.

ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY. 

 

Masz problem? ZADZWOŃ + 48 71 724 23 20 Pn - Pt : 10-16 email: info@decoris.pl

Zaloguj się

Nie masz konta: Rejestracja

Wyjątkowy prezent ślubny zestaw w drewnianej skrzynce do trunków

 • kolekcja: zestawy i akcesoria do wina i drinków
 • wzór: 02/WINboxDR/ParaMloda
 • czas realizacji: 5-7 dni roboczych
159.00
Kup teraz
Polecamy również:
 Kaligrafia
30.00 zł
 • OPIS PRODUKTU

  Pomysł na prezent dla Pary Młodej W tym miejscu znajdziesz fajne pomysły na prezenty z okazji ślubu dla Młodej Pary

  Personalizowany prezenty z okazji ślubu dla Pary Młodej to świetny dodatek do koperty z pieniędzmi który króluje jako prezent nr 1 ale kasę wydadzą prezent ze specjalną dedykacją zostanie na długie lata, polecamy dołożyć do niej niezbyt drogi, intrygujący i przydatny gadżet, który będzie na co dzień w użyciu. U nas znajdziecie Praktyczny Prezent ślubny dla Młodej Pary na każdą kieszeń, eleganckie Pomysłowy prezent na ślub dla Młodej Pary lub z humorem. 
  Często nie wiemy o czym marzą młodzi, a zapytani wprost - ze skromności uchylają się od odpowiedzi. Gościom ślubnym jednak absolutnie nie wypada pojawić się na ślubie z pustymi rękami. Dlatego Praktyczne prezenty ślubne dla Pary Młodej znajdziecie w naszym sklepie przedstawiamy szeroką ofertę Pomysłowe prezenty na ślub dla Pary Młodej 

  Jaki Pomysł na prezent ślubny dla Młodej Pary , by sprawić radość młodej parze? Najlepiej taki, który będzie się dobrze prezentował, a jednocześnie będzie bardzo praktyczny. Prezenty ślubne mogą przybierać różne formy i spełniać różne zadania. Zadbaj o to, by weselny upominek nie leżał w kącie, ale przydał się nowożeńcom taki pomysł na prezent znajdziecie w decoris.

Eleganckie zestawy akcesoriów do wina i akcesoria barowe do drinków to prezent ponadczasowy.
Na listach prezentów królują zestawy zawierające korkociąg, pompkę i korek do wina oraz zestawy złożone z shakera, miarki, sitka i tłuczka barowego. Jeśli wiemy, że Państwo młodzi chętnie piją wino – do zestawu można dołączyć także nowoczesną karafkę. Jeśli zaś wolą mocniejsze alkohole – można dołączyć komplet szklanek do long drinków, lub do whiskey.
Pomysł na prezent dla Pary Młodej 
box prezentowy drewniana skrzynka z okienkiem, przód skrzynki pleksa 1,5 mm 

Pudełko nie zawiera butelki z winem
naklejka na własny trunek
2 kieliszki do wina z imionami Pary Młodej 
2 miody 120 g oraz drewniane łyżeczki
korkociąg 
STRONA PRZEZNACZONA TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.