Kategorie
 

ZAPROSZENIA Z REALIZACJĄ PRZED MAJÓWKĄ PRZYJMOWALIŚMY DO 3.04.24

 

ZAPROSZENIA Z REALIZACJĄ PRZED MAJÓWKĄ PRZYJMOWALIŚMY DO 3.04.24

Zaloguj się

Nie masz konta: Rejestracja

Zestaw podziękowania za wieczór panieński Prezent dla dziewczyn na Panieński Butelka i elektrolity

 • kolekcja: zestawy podziekowania na wieczór panieński
 • wzór: 05/zestF/wpan
 • czas realizacji: 5-7 dni roboczych
71.00
Kup teraz
 • OPIS PRODUKTU

  Wieczór Panieński to najlepszy element przygotowań przedślubnych.  tradycyjnie był to ostatni wieczór panny młodej  przed ślubem dzisiaj organizuje się go nieco wcześniej. Wieczór Panieński to święto dziewczyn!

  Udany wieczór panieński Mega impreza dziewczyńska lub świetna okazja do spędzenia cudownych chwil z najlepszymi koleżankami i przyjaciółkami. Nie wiesz jak się zabrać za przygotowania wieczoru panieńskiego ? Wciąż zadajesz sobie pytanie - Jak wyprawić Wieczór Panieński? Pomysł co sprawi pannie młodej największą radość  dzika impreza na mieście ? A może weekend w spa w gronie najbliższych przyjaciółek? A Może wieczór panieński bliżej natury na wsi wraz z wyplataniem wianków ? A Może coś zupełnie innego odlotowego jak przejażdżka na torze cartingowym? Pomysłów na niezapominany wieczór panieński jest milion - u nas za to zajdziesz mnóstwo przydatnych gadżetów które pomogą w organizacji panieńskiego.

  Poszukujesz zestawu prezentowego na wieczór panieński?
  Zobacz co dla was przygotowaliśmy stawy Mast Have  na najgorętszy wieczór sezonu zawierające koszulkę z napisem i niezbędne kobiece akcesoria jak błyszczyk frotkę bidon czy też opaskę do włosów.  Ostatni wieczór Wolności dla panny młodej zostać Spędzony  przez was wyjątkowy sposób najlepiej jak wszystkie będziecie posiadać koszulki z napisami dotyczącymi wieczoru panieńskiego.  Sama i zdecyduj Który z zestawów prezentowy na wieczór panieński będzie najlepiej odpowiadał tobie i uczestniczkom swojego wieczoru panieńskiego.
  Koszulka na wieczór panieński idealny prezent dla twojej świadkowej przyjaciółki szalonego wieczoru.

  Każdy zestaw prezentowy jest zapakowany i gotowy do wręczenia. Pakujemy zestawy w folię obowiązujemy wstążką i zawiązujemy ozdobnych bilecik do każdego  zestawu na wieczór panieński kupując u nas zestaw prezentowy na wieczór panieński Jesteś pewna że otrzymujesz gotowy do wręczenia zapakowany i zawiązany zestaw z koszulką i innymi akcesoriami kobiecymi.

  Moda na ubieranie się w te same koszulki Podczas wieczoru panieńskiego utrzymuje się w ostatnim czasie wpisać się w trendy mody ślubnej i jednocześnie poczuć się w teamie panny młodej to idealnym dodatkiem do wieczoru panieńskiego będą koszulki znane specjalnie na twój wieczór panieński z waszymi napisami bawełniane oddychające naturalne koszulki z napisem wykonanym specjalnie dla ciebie będą się świetnie prezentowały. Uczestniczka  twojego wieczoru panieńskiego t-shirt twoim napisem będzie też super prezentem dla twojej świadkowej idealna pamiątka po twoim weselu dostępne 3 kolory koszulek czarną białą i różową każda z koszulek może mieć napis w kolorze złotym czarnym lub białym nowym Jak wolisz
  Idealny Zestaw podziękowania za wieczór panieński Prezent dla dziewczyn na Panieński Butelka, elektrolity oraz gumka do włosów
  Absolutny Must Have na dzień po wieczorze panieńskim

  Kupujesz gotowy zapakowany zestaw
  Pakujemy zestaw w ozdobny delikatny papier i w folię , zawiązujemy kokardkę z bilecikiem
  Nic nie musisz kompletować wiązać - otrzymujesz gotowy do wręczenia zestaw.
  Zestaw zawiera :

  Opakowanie foliowe i kokardkę
  Personalizowany Bilecik
  butelkę na wodę
  gumkę do włosów
  Aspiryna
   
STRONA PRZEZNACZONA TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.